Tel. (8 319) 60 374 Mob. 8 685 47 557 El. p. administracija@prienaikc.lt
Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Renginys jau ivyko.

Duonos ir ugnies festivalis

2020.09.19 d.  08:00

 

Reaguojant į susiklosčiusias aplinkybes – Lietuvoje vėl sparčiau plintantį koronavirusą ir sugriežtintas renginių organizavimo sąlygas – priimtas sprendimas rugsėjo 19 d. Prienuose turėjusį vykti pirmąjį Duonos ir ugnies festivalį nukelti į 2021-uosius metus.
Labai tikimės, kad visos festivalio organizatorių idėjos ir dalyvių lūkesčiai išsipildys kitais metais.

Po ilgų organizacinės grupės diskusijų, ar organizuoti šventę atsisakant kai kurių sudėtinių programos dalių, ribojant žiūrovų srautus, supaprastinant renginio turinį, visgi, priimtas sprendimas išsaugoti pirminę idėją ir surengti šventę tuomet, kai galėsime mėgautis pilnu jos turiniu ir buvimu drauge be suvaržymų ir nerimo.

Apgailestaujame, kad dėl susiklosčiusios situacijos nepatogumų patirs renginyje ketinę dalyvauti duonos gamintojai, partneriai, dalyviai, atlikėjai ir žiūrovai, tačiau šiuo metu svarbiausia – visų sveikata ir saugumas.

Idėją, pakviesiančią Jus į nuoširdžiai parengtą muzikinę šviesos kelionę, kurioje būtų dalijamasi duona, mėgaujamasi jos skoniu ir kvapu, dėkojama saulei už rudens gėrybes ir išaukštinama ugnis, o patiriamas džiaugsmas sklistų atviromis šypsenomis, atidedame. Su viltimi susitikti kitais metais.

Informacija

Data:
2020.09.19 d.  
Laikas:
08:00
Renginys Category:

Vieta

Prienų Beržyno parkas

Organizatoriai

Prienų rajono savivaldybė
Prienų kultūros ir laisvalaikio centras
Prienų krašto muziejus
Prienų J. Marcinkevičiaus viešoji biblioteka