Tel. (8 319) 60 374 Mob. 8 685 47 557 El. p. administracija@prienaikc.lt
Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

Kūrybinės dirbtuvės „Pasaką kuria vaikai“

2020.08.18 d.  10:002020.08.21 d.  17:00

Gera, ilgai laukta naujiena!!!
Rugpjūčio 18 d. startuoja vaikų ir jų tėvelių pamėgtos
kūrybinės dirbtuvės „Pasaką kuria vaikai“.

Projektas skirtas 6–13 metų vaikams – skatinti kūrybiškumą, išlaisvinti vaizduotę, mokytis bendrauti, plėsti akiratį, lavinti socialinius įgūdžius.
Kūrybinės edukacinės veiklos truks penkias dienas: Prienų kultūros ir laisvalaikio centre (rugpjūčio 18–21), rugpjūčio 29 d.– Kauno r. Samylų miestelyje.
Pirmosios dienos metu (rugpjūčio 18 d.) su vaikais dirbs profesionalus dailininkas Petras Lincevičius ir visa „Šilavoto Interdisciplininio centro“ komanda. Dalyviai bus motyvuojami išlaisvinti kūrybiškumą tapant savo vidinį pasaulį, pažinti save ir aplinką, įgyti pasitikėjimo ir spalvotų patirčių. Jų tapybos darbai bus naudojami kaip scenografijos detalės tolimesnėse kūrybinių dirbtuvių teatrinėse veiklose.
Antrosios, trečiosios ir ketvirtosios dienų metu (rugpjūčio 19, 20, 21 dienomis) vaikai susipažins su šokio teatro „Dansema“ komanda ir pasiners į teatrinį veiksmą. Suskirstyti į grupeles pagal amžių, jie kurs skirtingus pasaulio tvėrimo etapus. Teatrinius potyrius dar labiau sustiprins pasitelkiami vaizdai ir garsai, apšvietimas. Tai puiki potyrių mokomoji veikla, skatinanti vaikų sceninę drąsą, teatrališkumą, plastiką. Profesionalaus šokio teatro „Dansema“ kūrybinė grupė su kūrybinių dirbtuvių dalyviais sukurs spektaklį „Pasaulio sutvėrimas pagal vaikus“. Šokio laboratorijų metu profesionalūs šokėjai kartu su vaikais, turinčiais įvairią šokio patirtį, bandys improvizuoti ir judesiu perteikti savitą pasaulio sukūrimo istoriją: nuo didžiojo sprogimo ir žvaigždžių kosmose, Saulės ir Žemės, nakties ir dienos iki debesų danguje ir lietaus, žuvų jūroje ir paukščių, gyvūnų ir žmonių. Lėlių teatro kūrybinius užsiėmimus ves Samylų kultūros centro kūrybinių dirbtuvių koordinatorės.
Ketvirtąją dieną (rugpjūčio 21 d.) – „ Dansemos“ ir vaikų kūrybinis rezultatas bus pristatytas visuomenei Prienuose.
Kūrybinių dirbtuvių metu su vaikais dirbs ir Prienų kultūros ir laisvalaikio centro įvairių meno sričių specialistai.
O penktąją kūrybinių dirbtuvių dieną (rugpjūčio 29 d.) – visi dalyvausime Kauno r. Samylų kultūros centro tradiciniame renginyje „Pėdos marių dugne“ ir pristatysime drauge sukurtą premjerą – spektaklį „Pasaulio sutvėrimas pagal vaikus“.
Viliamės, kad 5 kūrybinių dirbtuvių dienos neprailgs, bus siautulingos, kūrybingos ir žaismingos.
Įdomius patyrimus kartu „gaudysime“ nuo ryto iki vakaro (10.00–17.00)
Išsamų užsiėmimų grafiką pateiksime užsiregistravusiems dalyviams.
Kaina vienam dalyviui 45 Eur (viena diena 9 Eur)

Į kainą įeina:
* Maitinimas (priešpiečiai, pietūs ir pavakariai);
* Visos kūrybinės, eksperimentinės ir žaidimų veiklos bei priemonės joms.
Vaikai iš šeimų, kurioms taikomas atvejo vadybos procesas, priimami nemokamai (būtina pateikti tai patvirtinančią pažymą iš Prienų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro).

Priimsime tik ribotą vaikų skaičių, tad išankstinė registracija BŪTINA.

 

REGISTRACIJOS FORMA:   čia

Informacija

Pradžia:
2020.08.18 d.   10:00
Pabaiga:
2020.08.21 d.   17:00
Renginys Category:

Vieta

Prienų kultūros ir Laisvalaikio centras
Vytauto g. 35
Prienai, 59123 Lietuva
Telefonas:
(8 319) 60 373

Organizatorius

Prienų kultūros ir laisvalaikio centras