Tel. (8 319) 60 374 Mob. 8 685 47 557 El. p. administracija@prienaikc.lt
Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Renginys jau ivyko.

Žilvino Žusino filmas „Leónė. Bėganti į šviesą“

2019 lapkričio 1918:0020:05

5Eur

Leónė. Bėganti į šviesą

Leónė. Bėganti į šviesą (2019)

Žanras: Drama, nuotykių

Sukurta: Lietuva

Režisierius: Žilvinas Žusinas

Vaidina: Vytautas KaniušonisMarius Repšys

Trukmė: 2h 05 min

Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda

„Leónė. Bėganti į šviesą“ – jaudinanti drama, įtraukianti į nuotykių, komiškų situacijų, trilerio ir mistikos veiksmų seką, kur autentiški personažai, vaizdingos scenos bei originalus garso takelis leis žiūrovams mėgautis intriguojančiu filmo pasakojimu. Filmas nagrinėja jaunimo realijas, kultūrines bei socialines problemas, padeda geriau pažinti save bei kitus, susitapatinti su veikėjais, skatina susimąstyti apie tai, kaip išlikti, kai likimas siunčia be galo sunkius išbandymus. Filmo siužete askleidžiamos tikrosios vertybės, svarbios tiek jauno, tiek vyresnio amžiaus žiūrovui.

Pagrindinė filmo veikėja – 19 metų mergina Leónė (Ingrida Toleikytė). Gyvena su parkinsono liga sergančiu tėvu (Vytautas Kaniušonis), kuris po avarijos daug metų prikaustytas neįgaliojo vežimėlyje. Leónės mama mirė gimdydama . Tėvas jai vienintelis artimas žmogus, kurį myli, rūpinasi, dėl kurio gyvena. Pragyvenimui uždirba vogdama, pardavinėdama marihuaną. Netikėtos aplinkybės suveda ją su trimis merginomis: Lukne (Dalia Belickaitė), Emilly (Ingrida Voverytė) ir Aldute (Guste Valinskaite), kurios vėliau tampa jos vienintelėmis draugėmis visam gyvenimui. Po daugybės nuotykių, išbandymų, praradimų likusi viena, Leonė atbėga į ten, kur šviesu ir saugu.

Kartu su pristatomais naujais veidais Lietuvos kine, vaidmenis atlieka Vytautas Kaniušonis, apdovanotas „Sidabrine gerve“ už geriausią pirmaplanį vaidmenį filme „Lošėjas“ , Marius Repšys, nusifilmavęs daugelyje filmų ir pelnęs apdovanojimus už geriausius vaidmenis, aktorius Edgar Bechter, kuriantis vaidmenis užsienio ir Lietuvos kine. Filmo režisierius ir prodiuseris – „Metų prodiuseriu“ pripažintas, žinomas muzikos ir audiovizualiojo meno kūrėjas Žilvinas Žusinas.

Filmas lietuvių kalba, be subtitrų.

Režisierius: Žilvinas Žusinas

Aktoriai: Ingrida Toleikytė, Dalia Belickaitė, Ingrida Voverytė, Gustė Valinskaitė, Edgar Becther, Vytautas Kaniušonis („Lošėjas“, „Aurora“, „Lietuviški svingeriai“), Marius Repšys („Šventasis“, „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“, „Gautas iškvietimas“, „Trys milijonai eurų“, „Grąžinti nepriklausomybę“), Kasparas Andriulevičius, Simonas Mozūra.

Anonsas:

https://www.youtube.com/watch?v=38XrbKWcRu8

Bilieto kaina – 5 Eur

Bilietus galima įsigyti Prienų kultūros ir laisvalaikio centro kasoje darbo dienomis – 17.00–18.00 val. ir  valandą prieš renginį

Bilietų užsakymas darbo dienomis 10.00–12.00 val. ir 13.00–16.45 val.
El. p. kasa@prienaikc.lt, telefonas – (8 319) 60 373, 8 685 47 557

 

 

Informacija

Data:
2019 lapkričio 19
Laikas:
18:00–20:05
Kaina:
5Eur
Renginys Category:

Vieta

Prienų kultūros ir Laisvalaikio centras
Vytauto g. 35
Prienai, 59123 Lietuva
Telefonas:
(8 319) 60 373

Organizatorius

VšĮ „Baltas ekranas“