Naujienos

Informacija prekybininkams dėl dalyvavimo DUONOS IR UGNIES FESTIVALYJE

Prienų kraštas nuo seno garsėjo savo žemdirbiais ir šeimininkių kepama duona. O rugsėjį derlius garbinamas žymint lygiadienį. Išlydėjus saulę prasideda šaltasis ir tamsusis laikotarpis, kuris kvies vis dažniau susiburti prie ugnies, dalintis šiluma ir mėgautis subrandintais skanėstais… Šia proga, Prienų rajono savivaldybė, Prienų kultūros ir laisvalaikio centras bei Prienų krašto muziejus skelbia Duonos ir ugnies festivalį.

Duonos ir ugnies festivalio renginiuose kviečiame dalyvauti tautodailininkus, amatininkus, tautinio paveldo atstovus, ūkininkus, prekių ir paslaugų vaikams teikėjus ir kitus, norinčius pristatyti savo paslaugas, amatą bei prekes ir produktus. Ypač laukiami tradicinės ir originalios receptūros duonos ir duonos patiekalų gamintojai.

Mugės pradžia 2021 m. rugsėjo 18 d. (šeštadienį) 14 val. (prekybininkus kviečiame atvykti nuo 10 iki 12 val.). Mugė vyks Prienų Beržyno parko teritorijoje (koordinatės).

Prekyba numatoma 2 festivalio renginiuose – pagrindiniame festivalio renginyje „Apie duoną“ ir „Apie ugnį“ (su galimybių pasu) bei prekybininkų mugėje, pagrindinio renginio prieigose (be galimybių paso).

INFORMACIJA APIE PREKYBOS IR PASLAUGŲ POREIKĮ

RENGINIO PLANAS SU PREKYBOS VIETOMIS

RENGINIO PROGRAMA

Prekybininkai, pageidaujantys prekiauti mugėje, privalo užsiregistruoti užpildydami elektroninę registracijos formą ir pateikdami užpildytus bei pasirašytus privalomus dokumentus (įskaitant dokumentą, patvirtinantį mokesčio už leidimą prekiauti ar teikti paslaugas pervedimą) iki rugsėjo 16 d. (imtinai).

REGISTRACIJOS FORMA (prieš pildydami registracijos formą, užpildykite, pasirašykite bei nuskenuokite prašymą ir pasiruoškite reikiamus prašymo priedus.

PRAŠYMO FORMA (ATSISIŲSTI)

Prekybos vietų skaičius ribotas, todėl registracija sustabdoma, kai visos prekybos vietos rezervuotos.

Rinkliava už leidimo prekiauti ar teikti paslaugas savivaldybės tarybos nustatytose viešosiose vietose išdavimą:

  1. Už leidimą prekiauti maisto ir ne maisto prekėmis masinio renginio ar šventės metu – 14 Eur (juridiniam
    asmeniui), 6 Eur (fiziniam asmeniui);
  2. Už leidimą teikti paslaugas masinio renginio ar šventės metu – 14 Eur

Rinkliavą prašome pervesti į Prienų rajono savivaldybės administracijos (į. k. 288742590) „Swedbank“ banke esančią sąskaitą Nr. LT33 7300 0100 7693 7340, įmokos kodas 53469 „Už leidimą prekiauti“.

Daugiau informacijos:

PREKYBOS LEIDIMAS
Prienų rajono savivaldybės administracijos Prienų seniūnija
J. Brundzos g. 12A, Prienai
Rūta Laukaitienė
Tel. +370 319 52 195
El. p. ruta.laukaitiene@prienai.lt

PROGRAMA:
Zita Kuzminskienė – Tel. 8 686 94 930, el. p. zitakc@gmail.com
(programa, scenarijus, renginio koordinavimas)

Živilė Rusevičienė – Tel. 8 670 03 604, el. p. prienukc.projektai@gmail.com
(registracijos klausimai)