Naujienos

Kino vakarai nuo rugsėjo 1 d. Prienų kultūros ir laisvalaikio centre tik su galimybių pasais

Nuo rugsėjo 1 d. VšĮ „Baltas ekranas“ tiek mažuosius, tiek suaugusius žiūrovus kviečia mėgautis kino vakarais Prienų kultūros ir laisvalaikio centre.
Rugsėjo 1 d. mažuosius kviečia animacinis filmas „Spurguliai“. Suaugusius jau nuo rugsėjo 7 d. kiekvieną antradienį iki pat Naujų metų kvies tokie kino filmai kaip „Naktinė žvejyba“, „Izaokas“, „After. Kai mes pasiklydom“, „Šuolis“ ir kt.
Bilietus į kino seansus galima įsigyti internetu Ticket Market svetainėje.

Siekdami, kad lankymasis kino vakaruose būtų, kiek įmanoma, saugesnis, Galimybių paso reikalavimus kino seansų lankytojams organizatorius pradeda taikyti ir pereinamuoju laikotarpiu – iki rugsėjo 12 d., o nuo rugsėjo 13 d. Galimybių paso kriterijus bus taikomas visuose Lietuvoje organizuojamuose renginiuose.

Priminsime, kad Galimybių pasas išduodamas asmenims nuo 16 metų. Vaikams iki 16 metų Galimybių paso turėti nereikia. Jiems reikalingas tik asmens dokumentas (jei kiltų abejonių dėl amžiaus). Galimybių pasą už vaikus nuo 16 metų, kurie neturi e. bankininkystės ar e. parašo, gali atsiimti jų artimieji. Asmenims iki 18 metų E. sveikatos sistemoje yra automatiškai sukurtas atstovavimas – vaikų tėvai yra paskirti jų atstovais ir gali tvarkyti savo vaikų paskyras.

Taip pat išlieka ir iki šiol galiojusi renginių lankytojų registracija, kurios metu COVID-19 valdymo tikslais prašoma pateikti šiuos asmens duomenis: vardas, pavardė, telefono numeris, kurie tvarkomis ir saugomi 21 dieną po apsilankymo renginyje.