Naujienos

Kūrybinės dirbtuvės „Pasaką kuria vaikai“

Kūrybinės dirbtuvės „Pasaką kuria vaikai“ vyks rugpjūčio 7–11 dienomis.

Kūrybinėse dirbtuvėse kviečiame dalyvauti 7–12 m. amžiaus vaikus.

Registracija

Projekto tikslas – sudominti vaikus įvairiomis šiuolaikinėmis meno sritimis, išlaisvinti vaikų kūrybiškumą. Edukatoriai supažindins vaikus su įvairiomis meno raiškos formomis, sudarys sąlygas patiems jas išmėginti. Šiemet gilinsimės į ekologijos temą, ieškosime būdų apie tai kalbėti kūrybos pagalba, kelti susidomėjimą ir diskutuoti, mintis reikšti meninėmis priemonėmis.

Kartu su profesionalia menininke Laura Petruške vaikai kurs koliažų paveikslus, kurių gamybai naudojami plastiko maišeliai (prašome iš anksto pradėti rinkti spalvotus plastiko maišelius). Sferinio kino pagalba vaikai susipažins su ekologijos temą pristatančia vaizdine medžiaga, turės galimybę dalyvauti viktorinose. Keliausime į Nemajūnų bendruomenės centrą ragauti ekologiškų dzūkiškų bulvinių bandų. Kūrybinių dirbtuvių metu dalyviai bus kviečiami reikšti mintis apie pasaulio užterštumą per pantomimą ir šiuolaikinį šokį. Su vaikais dirbs šių sričių profesionalai Giedrė Subotinaitė (šokio teatras „Dansema“), profesionalūs pantomimos teatro aktoriai Marius Sekmokas ir Rita Sekmokienė. Su vaikais taip pat dirbs Prienų kultūros ir laisvalaikio centro meno vadovai: dailininkas, muzikos pedagogė, vokalo ir kiti specialistai.

Sieksime, kad kūrybinėse praktikose dalyvaujantys vaikai įgytų daugiau pasitikėjimo savimi, pajustų bendruomeniškumo jausmą ir puoselėtų norą ateityje užsiimti kultūrine veikla.

Užsiėmimai vyks rugpjūčio 7-11 d. 10.00–17.00 val.
Kaina vienam dalyviui 50 Eur (viena diena 10 Eur)
Dėl bilietų įsigijimo, su užsiregistravusiais dalyviais susisieksime asmeniškai.
Vietų skaičius labai ribotas, priimsime 20 vaikų.
Į kainą įeina:
* Maitinimas ( pietūs ir pavakariai)
* Visos kūrybinės, eksperimentinės ir žaidimų veiklos bei priemonės joms.

Atsakydami į anketos klausimus sutinkate, kad pateikti asmeniniai duomenys būtų naudojami kūrybinių dirbtuvių organizavimui ir vykdymui.

Projektą dalinai finansuoja Lietuvos Kultūros taryba ir Prienų rajono savivaldybė