Naujienos

Kviečiame dalyvauti renginyje – „Mes esame pokytis“

Sausio 7 d. (pirmadienį) 17.30 val. Prienų kultūros ir laisvalaikio centre vyks edukacinės dirbtuvės-diskusija „Mes esame pokytis“, kurias ves socialinės iniciatyvos „Kūrybos kampas 360o“ įkūrėjas Giedrius Bučas.

Renginio metu mokinsime taisyklingai rūšiuoti po švenčių likusias šiukšles, diskutuosime vis aktualesnėmis aplinkosauginėmis temomis. Kūrybinėje dalyje iš senų, nereikalingų žaislų ir kojinių, kursime šį tą gražaus. Norite sužinoti ką? Ateikite ir pamatysite. Pažadame, bus smagu ir suaugusiems ir vaikams.

Prienų kultūros ir laisvalaikio centro partneris – „Kūrybos kampas 360o“. Tai organizacija, jungianti visus, pasiruošusius prisidėti prie pokyčių mūsų visuomenėje. Ši iniciatyva garsiai kalba apie mūsų vartotojiškos visuomenės problemas: įprotį pirkti nepagalvojus, išmesti vos tik pasenusį daiktą ir jį pakeisti nauju. Retai susimąstome, kad šie mūsų įpročiai netausoja gamtos resursų ir didina taršą. Organizacija vykdo švietėjišką veiklą įvairaus amžiaus visuomenės grupėms, kviečia diskutuoti aplinkosaugos tema, bei į išmetamus mūsų buities daiktus pažvelgti kūrybiškai – juos prikelti antram gyvenimui, suteikiant naujas, netikėtas funkcijas. Į šią edukaciją Prienų kultūros ir laisvalaikio centre, kviečiamas jaunimas, kuris yra mūsų dabarties kūrėjas, jauni tėveliai su vaikais, kurie ugdo mūsų ateities kartas, bei vyresnio amžiaus žmonės, kuriems daiktai dažnai turi vos vieną panaudojimo paskirtį, kai jų gali būti kuo įvairiausių.

Kviečiame kurti, diskutuoti, tapti aktyviu gražesnio rytojaus kūrėju. Nepamirškime, tai nuo mūsų priklauso tai, kokiame pasaulyje mes gyvensime, kokioje aplinkoje auginsime savo vaikus ir anūkus. Pradėkime nuo savęs ir nuo paprastų kasdieninių veiksmų savo kasdienybėje, kurie turi milžinišką įtaką mūsų rytojui.

 

Informaciją parengė Živilė Rusevičienė