Naujienos

Kviečiame į garso meno ir eksperimentinės muzikos renginių ciklą Prienuose

 

SUSIKIRTIMAI – garso meno ir eksperimentinės muzikos renginių ciklas.

_________________________

Kirtimų kultūros centras partnerystėje su Prienų kultūros ir laisvalaikio centru džiaugiasi pristatydami keturių garso meno ir eksperimentinės muzikos renginių ciklą Prienų mieste.

Siekdami pažindinti besidominčius su garso menu ir eksperimentinės muzikos kūrybos principais, kviečiame į trejas kūrybines dirbtuves, vyksiančias pamėnesiui Prienų kultūros ir laisvalaikio centre bei jas vainikuosiantį koncertą liepos 25 d., kuriame pasirodys kūrybinių dirbtuvių lektoriai su savo eksperimentine, menine, tyrinėjimų programa.

_________________________

Balandžio 4 d. Kūrybinės akustinių instrumentų dirbtuvės su Simonu Nekrošiumi.

Gegužės 9 d. Kūrybinės muzikos sintezatoriaus dirbtuvės su Vytautu Juozėnu.

Birželio 13 d. Garsiniai pasivaikščiojimai su Audriumi Šimkūnu.

Liepos 25 d. Eksperimentinės muzikos koncertas: SALA, 6P3S, Simonas Nekrošius.

___________________

Renginių pradžia 18:00

Visi renginiai nemokami.

PRIENAI, Prienų kultūros ir laisvalaikio centras, Vytauto g. 35

_________________________

Apie kūrybines dirbtuves ir lektorius.

Balandžio 4 d. Kūrybinės akustinių instrumentų dirbtuvės. Neįmanoma atskirti, kur Simono Nekrošiaus veikloje baigiasi instrumentų kūrimas ir prasideda  garsiniai horizontai, kuriuose jis gyvena ir kuriuos patirti kviečia klausytojus. Juo labiau sunku pasakyti, kur baigiasi pats Simonas ir prasideda muzikos instrumentas. Jo garsinėje veikloje labai daug vietos vaizduotei, čia ir dabar momentui ir erdvei, kurioje grojama.

https://www.youtube.com/user/Simonulis

Gegužės 9 d. Kūrybinės muzikos sintezatoriaus dirbtuvės su Vytautu Juozėnu. Tai puiki galimybė susipažinti su analoginiais garso sintezatoriais, pagrindiniais elektronikos komponentais bei elektroninių schemų kūryba. Vos iš kelių komponentų sujungtų tam tikra tvarka išgirsite garsą, kurį galėsite keisti parinkdami skirtingas detales.

6P3S, tai radiolempos vardu pavadintas analoginės elektroninės muzikos performansas, kuriamas Vytauto Juozėno. http://www.6p3s.eu/

Birželio 13 d. Garsiniai pasivaikščiojimai su Audriumi Šimkūnu.

Miesto, kaip daugiasluoksnio garsyno, klausymas ir pagrindiniai klausimai: kas, kur, kaip, kam? Vaikščiojimas klausant, klausymo kelionės ir nesudėtingi pratimai, padedantys išgirsti tai, ką girdime kiekvieną dieną, tačiau nekreipiame į tai dėmesio. Įprastai negirdimi garsiniai sluoksniai, kuriuos galima atrakinti panaudojant paprastas technines priemones. Garsų kolekcionavimas, įžanga į akustinę ekologiją. Tyla.

Į garsinius pasivaikščiojimus gilesniam patyrimui rekomenduojama atsinešti nešiojamus garso įrašytuvus (rekorderius) ir ausines.

http://alas23.blogspot.com/

Liepos 25 d. Eksperimentinės muzikos koncertas, kuriame savo tyrinėjimus pristatys įvykusių kūrybinių dirbtuvių lektoriai.

___________

Organizatoriai

Kirtimų kultūros centras

Prienų kultūros ir laisvalaikio centras

________________

Projektą finansuoja

Lietuvos kultūros taryba

____________________

Projektą remia

Audioforma

Kala Sound System

____________________

Partneriai

Vilkaviškio kultūros centras

Raseinių rajono kultūros centras

Kelmės kultūros centras

AJE Raseiniai

Ore.lt