Struktūra ir kontaktai

Vadovas ir pavaduotojai

  • Virginija Naudžiūtė

    Virginija Naudžiūtė

    Direktorė
    • Živilė Rusevičienė

      Živilė Rusevičienė

      Kultūros projektų ir edukacinių programų vadovė, jaunimo darbuotoja-jaunimo projektų koordinatorė
    • Ligita Gediminienė

      Ligita Gediminienė

      Direktoriaus pavaduotoja kultūrinei veiklai, mėgėjų meno kolektyvo vadovė
      • Zita Kuzminskienė

        Zita Kuzminskienė

        Kultūrinių veiklų koordinatorė ir organizatorrė
        • Aldona Šyvokienė

          Aldona Šyvokienė

          Chorvedė
          • Rasa Jurevičienė

            Rasa Jurevičienė

            Mėgėjų meno kolektyvo vadovė
            • Dalė Zagurskienė

              Dalė Zagurskienė

              Mėgėjų meno kolektyvo vadovė
              • Renata Žibienė

                Renata Žibienė

                Pakuonio laisvalaikio salės kultūrinių renginių organizatorė
                • Dainius Jurevičius

                  Dainius Jurevičius

                  Dailininkas
                  • Raimundas Markūnas

                    Raimundas Markūnas

                    Mėgėjų meno kolektyvo vadovas
                    • Alma Ona Vaišnienė

                      Alma Ona Vaišnienė

                      Režisierė
                      • Algimantas Jazbutis

                        Algimantas Jazbutis

                        Mėgėjų meno kolektyvo vadovas
                        • Donatas Aidukas

                          Donatas Aidukas

                          Akompaniatorius
                          • Anelė Lukjančuk

                            Anelė Lukjančuk

                            Naujosios Ūtos laisvalaikio salės mėgėjų meno kolektyvo vadovė
                            • Rima Vilkienė

                              Rima Vilkienė

                              AÅ¡mintos laisvalaikio salės kultūrinių renginių organizatorė
                              • Kristina Žukauskienė

                                Kristina Žukauskienė

                                Išlaužo laisvalaikio salės kultūrinių renginių organizatorė
                                • Saulė Blėdienė

                                  Saulė Blėdienė

                                  Å ilavoto laisvalaikio salės kultūrinių renginių organizatorė
                                  • Austa Sakalauskaitė

                                    Austa Sakalauskaitė

                                    Išlaužo laisvalaikio salės chorvedė
                                    • Lijana Sarnickienė

                                      Lijana Sarnickienė

                                      Naujosios Ūtos laisvalaikio salės mėgėjų meno kolektyvo vadovė
                                      • Daiva Radzevičienė

                                        Daiva Radzevičienė

                                        Akompaniatorė
    • Remigijus Burokas

      Remigijus Burokas

      Direktoriaus pavaduotojas Ūkio reikalams
      • Martynas Levinskas

        Martynas Levinskas

        Garso inžinierius
        • Romas Šyvokas

          Romas Šyvokas

          Vairuotojas, scenos inžinierius
          • Laurynas Tulevičius

            Laurynas Tulevičius

            Scenos darbininkas, šviesos inžinierius
            • Virgilijus Kedys

              Virgilijus Kedys

              Darbininkas, režisieriaus padėjėjas
              • Renaldas Gediminas

                Renaldas Gediminas

                Elektrikas-santechnikas
                • Remigijus Vasiliauskas

                  Remigijus Vasiliauskas

                  Stalius
                  • Vidas Jundzila

                    Vidas Jundzila

                    Rūbininkas-budėtojas
                    • Erika Kurtinaitytė

                      Erika Kurtinaitytė

                      Valytoja
                      • Edita Kedienė

                        Edita Kedienė

                        Valytoja
                        • Jūratė Grabauskaitė

                          Jūratė Grabauskaitė

                          Valytoja
    • Laima Degutienė

      Laima Degutienė

      Sekretorė-personalo specialistė, kasininkė
    • Ona Mikulskienė

      Ona Mikulskienė

      Buhalterė
      • Marija Laukaitienė

        Marija Laukaitienė

        Sandėlininkė