Edukacinė programa moksleiviams KAS YRA ŠIUOLAIKINIS ŠOKIS
Balandžio 29 d. 13:40 val.
Prienų kultūros ir laisvalaikio centre (Vytauto g. 35, Prienai)

Edukacinė programa KAS YRA ŠIUOLAIKINIS ŠOKIS – tai interaktyvi pamoka skirta 3-4 klasių moksleiviams. Ją parengė Šiuolaikinio šokio asociacija, o ves šokėjai, asociacijos nariai – edukologė Ieva Jackevičiūtė ir šokio praktikas Paulius Prievelis. Jos metu moksleiviai susipažins su šiuolaikinio šokio žanru, jo kūrėjais ir spektakliais. Atliks improvizacines bei kūrybines užduotis, kurių metu galės patys patirti šiuolaikinį šokį. Taip pat stebės trumpametražius filmus „Planet Dance” (informacinis filmukas, išverstas į lietuvių kalbą) ir „Šokis plius miestas” (Lietuvos kūrėjų šokio ir architektūros projektas).

Apie lektorius
Ieva Jackevičiūtė — meno pedagogė, aktorė, šokėja ir režisierė. Baigusi baleto mokyklą, o vėliau – vaidybos studijas ir teatro edukologiją, I. Jackevičiūtė šoko Kauno šokio teatre „Aura” bei pas kitus žymius Lietuvos choreografus. Šiuo metu doktorantūros studijose ji gilinasi į spektaklių kūrimo vaikams ypatumus, veda ankstyvojo meno pamokas vaikams ir kūdikiams, supažindina mokyklinukus su šiuolaikiniu šokiu, taip pat rengia mokymus pedagogams, režisuoja spektaklius. Savo kūrybinę ir pedagoginę veiklą apjungė drauge su teatro kūrėju Raimondu Kleziu, įsteigtame teatre „No Shoes“.
Paulius Prievelis – šokėjas, performeris, choreografas ir mokytojas, kuris specializuojasi šiuolaikiniame šokyje. Jis savo praktikoje daug dėmesio skiria improvizacijai bei atlikimo menui.
Įgijęs šiuolaikinio šokio ir choreografijos profesinį bakalauro laipsnį bei pedagogo kvalifikaciją, Paulius Prievelis nuolat tobulinasi Lietuvoje ir užsienyje. Šokėjas yra aktyvus profesinėje veikloje, šiuolaikinio meno populiarinime bei daug dėmesio skiria ir jaunajai šokėjų kartai ir jos auginimui.
Plačiau su P. Prievelio kūryba galite susipažinti: pauliusbeings.weebly.com .
Po edukacijos visus kviečiame į spektaklius bei susitikimus su menininkais!
Programa: shorturl.at/enEPX .
Visi renginiai – nemokami.
Projekto partneriai:
Šiuolaikinio šokio asociacija
Lietuvos šokio informacijos centras.
Finansuoja: Lietuvos kultūros taryba.

29 balandžio | 13:40
13:40 (2h 5′)

Prienų kultūros ir laisvalaikio centras