Gruodžio 7 d. (ketvirtadienį) 18.00 val. Prienų kultūros ir laisvalaikio centre vyks grupės „Karaliai“ koncertas „Debiutas“.
Scenos numylėtiniai grupė „Karaliai” rengia koncertinį turą po Lietuvą!
„Atsakingai ruošiamės šiam koncertiniam turui, nes viskas turi būti apgalvota iki menkiausių smulkmenų. Norime nustebinti kiekvieną atėjusį žiūrovą, todėl dedame maksimalias pastangas” , – kalbėjo vienas iš grupės „Karaliai“ narių Lukas.
Ne vienerius metus jau gyvuojančios ir vis didesnį populiarumą įgaunančios grupės pasirodymus įdomus ne tik klausytis, bet ir stebėti. „Youtube“ platformoje perklausų rekordus renkantys „Karaliai“ koncertinio turo metu žada daug staigmenų, tačiau svarbiausia išlieka tai, kad tokie superhitai kaip „Raudonos vyšnios“, „Deimantinė širdis“ ir „Aguonos“ skambės labai garsiai ir tikrai ypatingai!
Pirmuosius bilietus žiūrovai galės įsigyti pigiau!
Renginys bus fotografuojamas, filmuojamas, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.
Bilieto kaina 17.00 Eur
Bilietus galite įsigyti portale „Ticket Market“, kultūros centro kasoje darbo dienomis 17.00–18.00 val.
Bilietus taip pat galite užsisakyti el. p. bilietukasa@gmail.com
Maloniai kviečiame!

7 gruodžio | 18:00
18:00 (2h)

Prienų kultūros ir laisvalaikio centras

ĮSIGYTI BILIETĄ