Rugsėjo 15 dieną vyks Vilniaus Dailės akademijos III kurso grafikos studentės, baigusios Prienų ,,Žiburio” gimnaziją, Augustės Volungevičiūtės iliustracijų paroda.
Augustė meninę gyslelę augino nuo mažų dienų, norėdama piešiniais perteikti tai ką jaučia ir regi vaikiškoje kasdienybėje.
Vėliau studentė baigė Prienų meno mokykloje dailės kursą bei ,,Žiburio” gimnaziją, kurioje nenustojo kurti bei dalyvauti konkursuose ir olimpiadose.
Prisiminus vaikystę, geriausiai istorijas ar pasakas sekdavo knygos, gausios ryškių iliustracijų, o didžiausią įspūdį darė tos reklamos, kurios buvo spalvingai ir stilingai iliustruotos arba animuotos. Juk kuriant knygas vaikams ar bandant atkreipti jų dėmesį, reikia galvoti kaip vaikas ir kurti kaip mato vaiko vaizduotė.
Kūrėjos tikslas yra atskleisti vaiko žvilgsnį dienos, pasaulio įvykiuose, išgalvotose istorijose, aplinkoje ir net reklamose.
Grafikos studijų metu ir laisvu laiku kurtose iliustracijose dominuoja gyvūnų portretai ir gamta, nes nuo vaikystės kūrėja žavisi ir domisi gyvūnais, jaučia stiprų ryšį ir ramybę juose. Taip pat darbai atspindi dalį studijų proceso ir atskleidžia kūrėjos pasirinkimą vykdant tam tikras užduotis.
Paroda veiks rugsėjo–spalio mėnesiais.
Organizatorius – Prienų kultūros ir laisvalaikio centro atvira jaunimo erdvė „Prienas“

15 rugsėjo | 18:00
18:00 (35′)

Prienų kultūros ir laisvalaikio centras