Gegužės 17–26 d. vyks tradicinė Prienų krašto šventė, apjuosianti platų Nemuno kilpų slėnį turininga programa, kurios vienas renginių – Improvizuota šiuolaikinio šokio ir muzikos sintezė istoriniame Daukšiagirės dvare gegužės 23 d. 18.00 val.
Šio struktūrizuotai improvizuoto vakaro epicentre kūno ir garso santykis. Kaip kūną veikia garsas ir kaip garsas veikia kūną? Jaunosios kartos šiuolaikinio šokio menininkė Dominyka Markevičiūtė su džiazo muzikos atstove Ieva Baranauskaitė pakvies žiūrovus menų sintezių tėkmei, kurios metu įvyks stebuklinga energijų apykaita tarp muzikos ir judesio.
Jaunosios kartos šokio menininkė Dominyka Markevičiūtė yra Lietuvos muzikos ir teatro akademijos absolventė. Nors studijas Dominyka baigė tik praėjusiais metais, jos profesiniame žemėlapyje jau esti darbai su užsienyje pripažintais choreografais Palle Granhoj, Pietro Marullo, Nicolas Cantillon. Praėjusį pavasarį šokėja apdovanota specialiuoju prizu Štutgarte vykusiame šokio ir teatro solo festivalyje, už choreografo Luko Karvelio kūrinio „Kur krantas“ atlikimą.
Menininkė Ieva Baranauskaitė save identifikuoja, kaip atvirą įvairiems multikultūros ir meno sintezės projektams, ji rašo įvairaus pobūdžio muziką, veda meistriškumo kursus vaikams Vokietijoje ir kitose šalyse. Ji nuolat bendradarbiauja su žinomais vokiečių muzikantais, tokiais kaip pianiste Julia Kadel, trimitininkais Markusu Türk ir John-Dennis Renkenu, kontrabosininkais Timu Isfortu ir Achimu Tangu, saksofonistu Andre Meisneriu bei daugeliu kitų.
Renginio vieta – Daukšiagirės dvaras (Dvaro g. 15, Daukšiagirės k., Pakuonio sen., Prienų r.)
Žiūrovams skirtos vietos prie 10-viečių staliukų.
Vietų skaičius RIBOTAS
Nemokamus kvietimus galite įsigyti portale „Paysera tickets“ bit.ly/4b6pHHH
Renginys NEMOKAMAS.
Po  renginio, 19.00 val., vyks teatralizuota patyriminė ekskursija ir degustacija Daukšiagirės dvare. 
Kaina – 20 Eur/asm. Būtina išankstinė registracija tel. +370 620 97858 arba el. paštu pramoginesekskursijos@gmail.com
Daugiau informacijos: www.facebook.com/events/4000248203527538

23 gegužės | 18:00
18:00 (30′)

Daukšiagirės dvaras

ĮSIGYTI NEMOKAMĄ KVIETIMĄ