Apgailestaujame, tačiau dėl iš anksto nenumatytų priežasčių organizatorius Julian Tkačiov 𝐚𝐭𝐬̌𝐚𝐮𝐤𝐞̇ 𝐢𝐧𝐭𝐞𝐫𝐚𝐤𝐭𝐲𝐯𝐮̨ 𝐬𝐩𝐞𝐤𝐭𝐚𝐤𝐥𝐢̨ „𝐌𝐚𝐧𝐨 𝐦𝐲𝐥𝐢𝐦𝐚𝐬 𝐝𝐫𝐚𝐤𝐨𝐧𝐚𝐬“, rytoj, spalio 17 d., turėjusį įvykti Prienų kultūros ir laisvalaikio centre.
Atsiprašome už nepatogumus.
Pinigus už bilietus galima susigrąžinti per 14 dienų. Bilietus įsigijus portale TICKET MARKET, galite užpildyti bilietų grąžinimo prašymą https://bit.ly/3ZHrltC . Kilus klausimams, prašome kreiptis į TicketMarket.lt. Bilietus įsigijus portale TICKET SHOP, dėl pinigų grąžinimo galite kreiptis el. p. support@ticketshop.lv
Kviečiame mūsų mažuosius bei didžiuosius žiūrovus pasinerti į senos geros pasakos pasaulį kartu su princese, karaliumi ir linksmuoju Drakonu.
Ši istorija pasakoja apie tai, kaip mažoji princesė kartu su savo dideliu draugu Drakonu išgelbėja savo pasakiškąją karalystę nuo klastingojo voro, kuris griauna šalį, ardydamas plytą po plytos.
Dalyvaudami interaktyviojoje pasakoje žiūrovai turės galimybę:
· Šokti kartu su herojais;
· Susipažinti su didžiuliu ir labai draugišku Drakonu;
· Padėti Drakonui išlaisvinti jo mažylius;
· Pasidalinti vieni su kitais saldumynais;
· Padėti varlei pastatyti namelį;
· Žaisti su milžiniškais kamuoliais.
Atraskite pasakiškąjį nuotykių pasaulį kartu su pasakiškų herojų komanda. Padovanokite savo mažyliams nepamirštamąją kelionę, kur yra įmanomi įvairūs stebuklai – stulbinantys virsmai, galvosūkiai bei stebuklingosios šalies paslaptis!
Mūsų princesės ir jos draugo Drakono istorija leis Jums pasinerti į kerinčią pasakišką atmosferą bei padovanos Jums šiek tiek magijos!
Tokie nuotykiai užvaldys ne tik pačių mažiausiųjų žiūrovų dėmesį, bet bus įdomūs netgi jų tėveliams!
Spektaklyje gros linksma muzika ir bus šokių numerių. Herojai nuolat bendraus su žiūrovais, įtraukdami juos į tai, kas vyks scenoje. Ryškūs kostiumai sužavės mažylius, o žavingos dekoracijos ir specialieji efektai nepaliks abejingus net ir suaugusiuosius.
· Neįtikėtinas realistiškas trijų metrų dydžio Drakonas
· Maksimalus interaktyvumas, į kurį bus įtraukta visa žiūrovų salė.

17 spalio | 18:00
18:00 (2h)

Prienų kultūros ir laisvalaikio centras