Sausio 14d. – vasario 25d.
Prienų kultūros ir laisvalaikio centre
Atvira jaunimo erdvė “PRIENAS” kviečia į fotografijos paroda „Mane supanti aplinka“.
I a. atviros jaunimo erdvės prieigose (įėjimas pro šonines duris), kuri nuo šiol bus skirta būtent jaunimo meniniams sumanymams.
Į kvietimą pasidalinti fotografijomis su juos supančia aplinka, atsiliepė 5 fotografijos mylėtojai: Gabija Kuzmickaitė, Gabija Andriulevičiūtė, Karolis Pūkas, Ugnė Jakinevičiūtė ir Skaistė Radžiūnaitė. Jaunieji fotografai parodoje pateikia užfiksuotas gamtos, pomėgių ir artimųjų fotografijas. Parodos autoriai fotografijoje atranda save, kai nori – gali joje ir pasislėpti, rasti užuovėją. Fotografija jiems kaip gyvenimo būdas.

Jaunieji fotografai dalinasi savo mintimis:

„Buvimas už kadro – tai mano apsauga nuo buvimo kadre. Niekada nemėgau, kai mane fotografuoja, todėl nusprendžiau fotografuoti kitus. Bet visada stengiuosi, kad nuotrauka būtų pilna mano vidaus,“ – Gabija Kuzmickaitė.

„Man fotografija yra būdas išreikšti save ir savo emocijas,“ – Ugnė Jakinevičiūtė.

„Fotografuoju jau ne vienerius metus. Man fotografija yra būdas skleisti žinią. Apie save, kitus ir mus supančią gamtą,“ – Karolis Pūkas.

“Savo fotografijose stengiuosi atskleisti buitį, kasdienius dalykus, keliančius nostalgiją ir prisiminimus, skleidžiančius paprastumą ir natūralumą,“ – Gabija Andriulevičiūtė.

„Fotografuodama gamtą bandau skleisti mintį, jog kiekvienas esame jos dalis,“ – Skaistė Radžiūnaitė.

Maloniai laukiame visų, kuriems šiuo metu aplinkoje trūksta spalvų ir gerų emocijų.

25 vasario | 10:00
10:00 (1h)

Prienų kultūros ir laisvalaikio centras