Koks geras dalykas – ramus laukimas. Prienuose tikrai bus įžiebta Kalėdų eglutė. Nei per anksti, nei per vėlai – prieš išlydint trumpiausias žiemos dienas ir ilgiausias naktis. Beveik pasitinkant saulės sugrįžimą. Po Eglutės šventės praeis tik pora dienų ir saulutė pradės ilginti šviesiąją paros dalį. Argi ne džiaugsmas? O čia dar ir tikra žaliaskarė, kurią užaugino prieniečiai Regina ir Alfonsas Pilveliai, ir padovanos visų mūsų džiaugsmui. Ji nuostabi net be žaisliukų. O, ką jau kalbėti, kai bus papuošta! Visai nedaug tereikia, kad stebuklas sužydėtų ne tik ant eglutės, bet ir mūsų širdyse.
Ateikite į šventę ir dalyvaukite Paramos vienišiems senoliams iniciatyvoje „Dovanoti gera“ – atneškite į šventę Kalėdų dovanėles, kurias priims Prienų šaunūs Maltiečiai ir išdalys tiems, kurie gali atsiremti tik į mūsų visų atjautą ir gerumą.
Gal jau rašote laišką ne tik Kalėdų seneliui, bet ir sau, ką norite savyje pakeisti, kad būtų širdelėje ramiau laukti šv. Kalėdų? Visi stebuklai – galvose ir širdyse. Ateikite pasidalyti.

Eglės įžiebimo šventėje dalyvauja:

Baltoji meškutė ir tigriukas,

Kalėdų senelis,

Dainininkai Violeta ir Vilius Tarasovai,

Prienų meno mokyklos vokalinis ansambliai „Sunshine“ ir  „Sunshine junior“,

Prienų meninio lavinimo studija „Ramunėlė“,

Prienų kultūros ir laisvalaikio vokalinis ansamblis „Aksomas“.

Vyks:

Socialinė akcija „Dovanoti gera“

Pramogos:

Elektromobilis

Šventinė mugė

17 gruodžio | 17:00
17:00 (1h)

Prienų kultūros ir laisvalaikio centras, Prienų rajono savivaldybė