Kalėdų eglės įžiebimas
Gruodžio 4 d. 17 val. Prienų Laisvės aikštėje
Kviečiame dalytis šventiniu džiaugsmu:
Šeimas, pavienius asmenis, bendruomenes ir organizacijas kviečiame parengti Kalėdų dovanas vienišiems senoliams. Viename dovanų maišelyje ar gražioje dėžutėje gali tilpti ir saldumynai ir gražios, naujos, mielos, jaukios, reikalingos staigmenos. Dovanėlei šilumos suteiktų vaikų piešinukas ar nuoširdus laiškas su šventiniu palinkėjimu nurodant sveikintojų vardus/pavadinimus.
Įpakuotas dovanas atsineškite į Kalėdų eglės įžiebimo šventę, kuri vyks gruodžio 4 d.(šeštadienį) 17 val. Prienų Laisvės aikštėje. Dovanas priims (o, vėliau ir įteiks senoliams) savanoriai paramos akcijos senoliams palapinėje „Maltiečių sriuba“. Iniciatyvą organizuoja Prienų kultūros ir laisvalaikio centras ir Maltos ordino pagalbos tarnybos Jaunųjų maltiečių Prienų skyrius.
Kviečiame ir šiemet žiemos švenčių laukimo nuotaiką skleisti per kūrybą ir bendrystę – palaikykime gražias idėjas: Paramos akciją „Maltiečių sriuba“, socialinę iniciatyvą „Dovanoti gera“,
dekoruokime savo kiemus, balkonus, langus, vitrinas. O, Prienų pagrindinė Kalėdų eglė šiemet vėl bus pati mieliausia – tikra, sidabrinė, elegantiška ir kvepianti, kviečianti ją aplankyti ir šalia fotografuotis. Prie jos įsikurs Kalėdų Senelio paštas, kviečiantis vaikučius laiškuose įvardinti savo nematerialias svajones ar laukiamas daiktines Kalėdų dovanas.
Organizatoriai – Prienų rajono savivaldybė ir Prienų kultūros ir laisvalaikio centras

4 gruodžio | 17:00
17:00 (1h 35′)

Prienų kultūros ir laisvalaikio centras, Prienų rajono savivaldybė