Draugų lažybos
Draugų lažybos (2024)
Žanras: Komedija
Sukurta: Lietuva
Režisierius: Justinas Krisiūnas
Vaidina: Mantas Stonkus, Justinas Jankevičius, Andrius Žiurauskas, Valentinas Krulikovskis, Gelminė Glemžaitė
Kino teatruose nuo: 2024-02-16
Trukmė: 1h 45 min
Cenzas: N-16
Mokyklos draugai Karolis (Mantas Stonkus), Šampūnas (Justinas Jankevičius), Tankas (Andrius Žiūrauskas) ir Princas (Valentinas Krulikovskis) užsiknisę gyvena savo gyvenimus. Lietuvoje sėkmingas verslininkas Karolis turi problemą – neištikimą žmoną Kotryną (Gelminė Glemžaitė), reklamų režisierius Šampūnas eina nuo vienos mergos prie kitos, Tankas, nors ir kietas karininkas, gyvena su mama ir suskystėja išvydęs moterį, trijų vaikų tėvas Princas su žmona laukia ketvirto kūdikio ir vos suduria galą su galu.
Seni draugai susitinka klasės susitikime. Gerai pasilinksminę, o širdyse dar ir jausdami, kad reikia keisti savo gyvenimus, draugai susilažina. Pirmoji lažybų užduotis trikdanti – draugai turi išsirengti nuogai ten, kur yra. Nepaisant jokių aplinkybių.
Plikais užpakaliais pasivaikščioję po ofisą, karinėse pratybose, susitikime su buvusia mylimaja ir netgi vaikų darželyje, draugai tęsią lažybas, kurios reikalauja visą didieną sakyti tik tiesą. Kokia bus trečioji užduotis, kur draugus nuves lažybos? Ar po viso to jie vis dar liks draugais? Viską sužinosite gerų aktorių ir geros vaidybos komedijoje „Draugų lažybos“.
Filmas lietuvių kalba, be subtitrų.
Amžiaus cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.
Režisierius: Justinas Krisiūnas
Vaidina: Mantas Stonkus, Justinas Jankevičius, Andrius Žiūrauskas, Valentinas Krulikovskis, Gelminė Glemžaitė, Nijolė Narmontaitė, Milda Noreikaitė, Vytautas Kaniušonis, Aldona Vilutytė, Indrė Jaraitė
Bilieto kaina – 6.50 Eur
Bilietus galite įsigyti:
– TICKET MARKET portale: bit.ly/3OrVCcn
– PKLC kasoje I–V – 17.00–18.00 val.
– užsisakyti el. p. bilietukasa@gmail.com

20 vasario | 18:00
18:00 (1h 45′)

Prienų kultūros ir laisvalaikio centras

ĮSIGYTI BILIETĄ