Komedija „Naktinė žvejyba“
Rugpjūčio 18 d. 21:30 val.
Prienų kultūros ir laisvalaikio centro kiemelyje (esant blogoms oro sąlygoms – koncertų salėje).
Bilieto kaina – 6.30 Eur
Bilietus galite įsigyti platformoje TICKET MARKET
Amžiaus cenzas: N-16
Filmas lietuvių kalba, be subtitrų.
Scenarijaus autorius ir režisierius: Tadas Vidmantas
Vaidina: Marius Repšys, Leonardas Pobedonoscevas, Ineta Stasiulytė
Lietuviško kino hitus „Gautas iškvietimas“, „Trys milijonai eurų“, „Lietuviški svingeriai“, „Pats sau milijonierius“ sukūręs, Tadas Vidmantas grįžta su nauja komedija! Tai jau šeštasis žiūrovų pamėgto režisieriaus darbas, šį kartą pakviesiantis į naktinę žvejybą.
Du kaimynai, Justas ir Povilas, išsiruošia žvejybą. Atokioje ežero saloje susitikę vyrai kalbasi apie „reikalus” bei moteris, tačiau netikėta linkme pasisukęs pokalbis virsta ne tik intriguojančiu vyrų gyvenimus atskleidžiančiu siužetu, bet ir mirties ir gyvenimo klausimu.
Pagrindinius vaidmenis atliko aktoriai Leonardas Pobedonoscevas ir Marius Repšys. Ir nors tai naujos stilistikos Tado Vidmanto filmas, nustebinsiantis ne vieną režisieriaus kūrybos gerbėją, tačiau nestokojantis taiklaus humoro, ironijos bei netikėtos pabaigos.
Renginio metu būtina laikytis nustatytų sveikatos apsaugos ministro, valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimo Nr. V-854 „Dėl renginių organizavimo būtinų sąlygų“ reikalavimų
https://e-seimas.lrs.lt/…/cebc3dd0fc6d11ebb4af84e751d2e0c9
Renginio metu gali būti filmuojama, fotografuojama, vaizdo medžiaga – viešinama.

18 rugpjūčio | 21:30
21:30 (1h 15′)