Balandžio 27 d. 15.00 val. Prienų kultūros ir laisvalaikio centre, choreografijos salėje vyks šokio teatro „Dansema“ meninė iniciatyva „Kartos kartu“.
Dalyviams – 6–18 mėn. amžiaus vaikučiams – BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA
𝐑𝐞𝐠𝐢𝐬𝐭𝐫𝐚𝐜𝐢𝐣𝐨𝐬 𝐧𝐮𝐨𝐫𝐨𝐝𝐚: https://forms.gle/uc2F7ioBSQZByWto8
„Kartos kartu“ iniciatyvos metu vyks interaktyvus šokio spektaklis kūdikiams „Neregėtas pasaulis“. Šis naujausias „Dansemos“ šokio spektaklis yra kupinas įvairiausių judesių, spalvų ir paviršių, žadinančių mažylių pojūčius ir ugdančių jų gebėjimą pastebėti detales, iš detalių jungti visumą ir kūrybiškai reaguoti į šokėjų siūlomas idėjas. Spektaklis kviečia vaikus tapti aktyviais veiksmo dalyviais ir tuo pačiu palieka mažyliams sprendimo laisvę, kada ir kaip jie norėtų įsijungti į spektaklio procesą.
Meninė iniciatyva „Kartos kartu“ praplečia šiuolaikinio šokio prieinamumą socialiai jautrioms ir socialinę atskirtį patiriančioms visuomenės grupėms – vienišiems senjorams ir mažiems vaikams. Projekto esmė – per šiuolaikinio šokio spektaklių stebėjimą ir kūrybines judesio dirbtuves po spektaklių, apjungti šias dvi skirtingų kartų visuomenės grupes, kad jos galėtų bendrai kurti menines patirtis ir bendrauti meninėje aplinkoje. Kartu stebėdami spektaklius ir kartu judėdami po spektaklių senjorai ir vaikai patirs gyvo bendravimo ir bendros meninės veiklos džiaugsmą, kuris, mokslininkų tyrimų duomenimis, teigiamai veikia fizinę ir emocinę sveikatą, bendrą nuotaiką, skatina senjorus būti gyvybingais, o mažylius patirti suaugusiųjų rūpestį ir teikiamą saugumą.
Projekto kūrybinę komandą sudaro šiuolaikinio šokio šokio kūrėjos, pripažintos ir įvertintos Lietuvoje ir pasaulyje: mokslininkė ir choreografė dr. Birutė Banevičiūtė, choreografė, pedagogė ir šokėja Giedrė Subotinaitė, šokėjos ir pedagogės Indrė Bacevičiūtė ir Agnė Ramanauskaitė bei jaunosios kartos šokėja Elmyra Ragimova.
Maloniai kviečiame!

27 balandžio | 15:00
15:00 (1h)

Prienų kultūros ir laisvalaikio centras

REGISTRUOTIS