Apgailestaujame, tačiau kovo 16 d. Prienų kultūros ir laisvalaikio centre turėjęs vykti mutimedijinis šou „MultiZaurai“ buvo atšauktas organizatorių sprendimu.

Atsiprašome už nepatogumus.

Pinigų už bilietus grąžinimas. Bilietus įsigijus portale TICKET MARKET, užpildykite bilietų grąžinimo prašymą https://bit.ly/3ZHrltC . Kilus klausimams, prašome kreiptis į TicketMarket.lt. Bilietus įsigijus portale TICKET SHOP, dėl pinigų grąžinimo kreipkitės el. p. support@ticketshop.lv

Multimedijinis šou „MultiZaurai“ – tai virtuali kelionė į dinozaurų pasaulį ant didelio ekrano su mokslininkų aktorių palyda iš teletransportacijos centro.
Jūs pateksite į paslaptingąją salą, praleisite daugybę milijonų metų, matysite ant didelio ekrano atgijusius roplius, tyrinėsite dinozaurų pėdsakus, bandysite su jais bendrauti viena kalba ir netgi padėsite išsiveržti jų atžaloms. O svarbiausia, jūs atliksite sunkią misiją – gelbėsite salą ir visus dinozaurus nuo ugninio vulkano.
Valdyti gamtos reiškinius ir keliauti laiku galėsite su unikaliom šviesos diodų apyrankėmis. Panirkite į dinozaurų pasaulį!
Kaip „MultiZaurai“ skiriasi nuo kitų vaikų šou?
ŠIS – NAUJAS PASIRODYMŲ FORMATAS
Spektakliai, naudojantys multimedijines technologijas ir šviesos diodų įrenginius, neseniai užvaldė Europos sostines. Tačiau mūsų šou visiškai sukurtas scenaristų, dizainerių, technikų, animacijos kūrėjais ir animatoriais.
KIEKVIENAS ŽIŪROVAS – ŠOU DALYVIS
Tu ne tik stebi įdomų veiksmą, bet ir aktyviai dalyvauji jame. Kiekvienas žiūrovas gauna interaktyvią apyrankę, kuri padeda valdyti šou siužetą ir suteikia supergalias.
Trukmė: 1 valanda
Rekomenduojamas vaikams nuo 4 metų. Vaikai iki 3 metų gali nemokamai lankyti šou, neužimant atskiros vietos

16 kovo | 12:00
12:00 (1h)

Prienų kultūros ir laisvalaikio centras