Maloniai kviečiame rugsėjo 18 dieną praleisti įdomiai ir turiningai.
Pasinerkite į Prienų rajono savivaldybės organizuojamą „Orientacinį automobilių ralį po Prienų rajono kultūros paveldo objektus“.
1. Surink 3-4 asmenų komandą.
2. Iki rugsėjo 16 d. užregistruok komandą https://veikiu.lt/view-gameregistration-prienu...
3. Susipažink su taisyklėmis, kurių bus privaloma laikytis https://veikiu.lt/view-rules-prienu_orientacinis_ralis_2021
4. Mėgaukis automobilių orientavimosi varžybomis!
Varžybų trukmė 2-3 val.
Startas – rugsėjo 18 d. 10 val. Nuo Prienų kultūros ir laisvalaikio centro
Finišas – įveikus visas užduotis prie Prienų kultūros ir laisvalaikio centro. Čia jūsų lauks apdovanojimas puikiais prizais, kuriuos įsteigia Prienų rajono savivaldybės administracija.
Dalyvavimas nemokamas.
Šių metų Prienų rajono savivaldybės organizuojamas orientacinis automobilių ralis po Prienų rajono kultūros paveldo objektus, kvies pasinerti į nuostabų, įtraukiantį, kupiną įmintų ir dar neatskleistų paslapčių paveldo pasaulį. Mūsų siekis – kuo daugiau visuomenės sudominti paveldu, įtraukti į jo apsaugos, puoselėjimo procesą. Kultūros paveldas – tai šalies istorija, daugelio kartų per šimtmečius, akmuo po akmens, plyta po plytos dėliota mūsų savasties mozaika, tai ir gyvas, iškalbingas tautos nueito kelio įrodymas, šiandienos žmogui galintis duoti daug.
2021 m. Europos paveldo dienų (EPD) tema – „Įtraukiantis paveldas”. Europos Taryba, siekdama atskleisti daugiatautės Europos kultūros bendrumus, taip pat išryškinti atskirų kultūrinių regionų savitumą, jų vertę, 1991 m. pradėjo organizuoti EPD. Lietuva prisijungė 1994 m. EPD – tai jau tradicija tapęs reiškinys. Augantis renginių ir dalyvių skaičius seniai įrodė EPD aktualumą ir svarbą. Kultūros vertybių išsaugojimas priklauso ir nuo to, kiek visuomenė jas pažįsta, jomis domisi, suvokia jų vertę, jaučia kaip svarbią, neatsiejamą savo aplinkos dalį. Visuomenės įtraukimas į kultūros paveldo apsaugą – visame pasaulyje aktuali problema.
Organizatorius – Prienų rajono savivaldybė
Partneriai – Prienų kultūros ir laisvalaikio centras, Prienų krašto muziejus, Atvira jaunimo erdvė „Prienas“.
Renginį globoja – Kultūros paveldo departamentas prie Lietuvos kultūros ministerijos
Jei turite klausimų, skambinkite tel. 867003604 arba rašykite
El.p. prienukc.projektai@gmail.com

18 rugsėjo | 10:00
10:00 (1h)

Prienų rajono savivaldybė