Kviečiame registruotis (iki rugsėjo 19 d.) į patyriminius judesio ir garso užsiėmimus, kurie vyks Prienų kultūros ir laisvalaikio centre rugsėjo 20 ir 21 dienomis. Užsiėmimai ves Indrė Puišytė Šidlauskienė ir Andrius Stakelė. Tai – jų meninės rezidencijos Prienuose dalis.
Nuoroda į registracijos formą: rb.gy/wx0p6
Užsiėmimų metu bus stebima, kaip į tuos pačius potyrius ir dirgiklius reaguoja skirtingo amžiaus žmonės, kokį poveikį tam turi amžius, kt. aspektai, kokią įtaką jie daro kiekvienam užsiėmimo dalyviui individualiai ir grupėje. Dalyviai judesio ir garso užsiėmimuose patirs naujus pojūčius, tyrinės save ir savo kūno galimybes, suvokimus, atras naujus ryšius tarp mąstymo ir kūno veiksmo. Tai nuteiks pozityviam tobulėjimui ir savišvietai.
Indrė Puišytė Šidlauskienė – buvusi šokio teatro „Aura“ šokėja, „Ulna“ trupės įkūrėja, choreografė, šokėja, šokio pedagogė, šokio disciplinos lektorė, edukacinių programų kūrėja ir projektų iniciatorė, visada atvira meno ir kultūros disciplinoms bei jų sintezėms. Jos biografijoje – daugybė tarpdisciplininių projektų, vienijančių įvairių sričių menininkus, įgyvendinamų teatrų scenose ir netradicinėse erdvėse. Savo kūryboje daug dėmesio skiria naujų formų tyrinėjimui, kūno pajautimui ir supratimui, į judesio veiklas įtraukia žmones su skirtingais fiziniais gebėjimais, rengia ir veda edukacines-socialines programas.
Menininkė savo kūryboje apjungia skirtingus meninius žanrus ir formų įvairovę. Pastarųjų metų kūrėjos darbus vienija dėmesys jautrioms socialinėms temoms, gvildenančioms dažnai nepatogius, bet visuomenei aktualius klausimus.
Andrius Stakelė – kompozitorius, šokėjas, buvęs šokio teatro „Aura“ trupės šokėjas, vienas iš „Nuepiko“ šokio teatro įkūrėjų ir šokėjų. Šiuo metu menininkas dirba su įvairiais Lietuvos teatrais ir užsienio atlikėjais tiek kaip šokėjas, tiek ir kaip kompozitorius. Už kūrybines veiklas apdovanotas Kauno teatrų „Fortūnos“ apdovanojimais-diplomais ir „Fortūnos“ statulėlėmis.

20 rugsėjo | 17:30
17:30 (23h)

Prienų kultūros ir laisvalaikio centras