Kovo 10 d. 12 ir 18 val. Prienų kultūros ir laisvalaikio centre
Du broliai akistatoje su likimo ir istorijos lūžiu – Lietuvos okupacija – pasirinko skirtingus kelius: vienas tapo partizanu, kitas – stribu. Tarp jų liko abu juos mylinti ir jų mylima sesuo. Tai spektaklio choreografo Dariaus Berulio senelio papasakota pokario Lietuvoje nutikusi istorija, kuri skleidžiasi juodžemiu dengtoje, žibintų apšviestoje nakties mišką primenančioje erdvėje.
Šiandienos visuomenės kontekste spektaklis kviečia atpažinti Kovo 11 savyje. Ši šeimos drama iš praeities iškelia bendražmogiškas patirtis: vidiniai prieštaravimai, vienatvė, išdavystė, kova už savo vertybes. Kas turėtų nutikti, kad tavo brolis, sesuo, draugas taptų mirtinu priešu? Kaip susitaikyti su artimųjų pasirinkimais? Kaip juos apsaugoti?
Aš esu Charlie, – sakė Paryžius.
Aš esu Mariupolio vaikų darželis, – sakė Vytautas Landsbergis.
Aš esu vardan tos, – sakė mano senelis.
O kas esu aš?
Idėjos autorius, choreografas Darius Berulis
Muzika Max Richter, Arvo Part
Dramaturgė Agnė Biliūnaitė
Šokėjai: Aušra Krasauskaitė, Oksana Griaznova, Dovilė Binkauskaitė, Niels Claes, Mantas Černeckas, Evgenij Kalachov, Marius Pinigis
Prodiuserė Goda Giedraitytė
Trukmė: 40 min. + diskusija
DISKUSIJA
Kviečiame susipažinti su spektaklio kūrėjais, pasikalbėti, ką mums kiekvienam reiškia Kovo 11-oji, kokia nepriklausoma Lietuva šiandien ir kokią norime matyti ateityje. Pasidalinkime savo gyvomis istorijomis ir liudijimais.
BILIETŲ INFORMACIJA
Bilietus galite įsigyti portale BILIETAI.LT
https://www.bilietai.lt/…/sokis/as-esu-kovo-11-350927/
***
Spektaklio vietų rezervacija 12 val. pasirodymui vyksta  ir per „Kultūros paso“ programą: https://kulturospasas.emokykla.lt/renginiai/renginys/3220
Daugiau informacijos suteiks  „Kultūros paso“ koordinatorė Austėja.
📧 austeja@seikodancecompany.com
📞 +370 681 71631
Renginyje vyresniems nei 6 metų amžiaus žiūrovams privaloma dėvėti respiratorius arba medicinines kaukes, laikytis kitų LR SAM nustatytų sveikatos saugumo reikalavimų. 

10 kovo | 18:00
18:00 (1h)

Prienų kultūros ir laisvalaikio centras