Rugpjūčio 27 d. 18.00 val. Prienų kultūros ir laisvalaikio centre – šokio spektaklis  „Pasaulio sutvėrimas pagal vaikus“.
Maloniai kviečiame
Edukacinis-kūrybinis šokio projektas
„Pasaulio sutvėrimas pagal vaikus“
„Pasaulio sutvėrimas pagal vaikus“ – tai šokio teatro „Dansema“ ir vaikų bendras kūrybinis šokio projektas, paremtas socialinių mokslų daktarės, choreografės Birutės Banevičiūtės metodika, skirta ugdyti vaikų kūrybinius šokio gebėjimus, vaizduotę ir socialinę kompetenciją. Kūrybinių šokio laboratorijų metu vaikai kartu su profesionaliomis „Dansemos“ šokėjomis Giedre Subotinaite, Indre Bacevičiūtė ir Elmyra Ragimova improvizuoja ir judesiu perteikia savitą pasaulio sukūrimo istoriją: nuo didžiojo sprogimo ir žvaigždžių kosmose, Saulės ir Žemės atsiradimo, nakties ir dienos iki debesų danguje ir lietaus, žuvų jūroje, įvairių paukščių, gyvūnų ir žmonių. Tai puiki galimybė vaikams, neturintiems jokios šokio patirties kartu su profesionaliais šokėjais bendradarbiauti, kurti ir šokti scenoje. Šį projektą „Dansema“ jau yra įgyvendinusi Lietuvoje, Belgijoje, Ukrainoje, Palestinoje, Kinijoje.
Projekto rezultatas – bendras profesionalų ir vaikų šokio spektaklis „Pasaulio sutvėrimas pagal vaikus“ ir vaikų įgytos naujos šokio žinios ir gebėjimai, išplėtota vaizduotė ir socialinio bendravimo kompetencija.
Choreografė dr. Birutė Banevičiūtė
Šokio pedagogės ir šokėjos Giedrė Subotinaitė, Indrė Bacevičiūtė, Elmyra Ragimova
Kompozitorė Rasa Dikčienė
Kostiumų dailininkė Indrė Pačėsaitė
Matyti mažiau

27 rugpjūčio | 18:00
18:00 (1h)

Prienų kultūros ir laisvalaikio centras, Prienų rajono savivaldybė