Apgailestaujame, tačiau 3D (Rūtos Ščiogolevaitės, Vaidos Genytės, Aistės Pilvelytės) koncertas „Metas susitikti“ gruodžio 16 d. Prienuose neįvyks dėl per mažo nupirktų bilietų skaičiaus.
Atsiprašome už nepatogumus.
Pinigus už bilietus galima susigrąžinti portalo TIKETA.LT nustatyta tvarka:
1. Prisijunkite prie TIKETA e. sistemos adresu www.tiketa.lt (įveskite el. pašto adresą arba telefono numerį bei slaptažodį, kuriuos suvedėte registracijos metu).
2. TIKETA sistema parodo prisijungusiojo vartotojo vardą ir pavardę (kuriuos nurodėte registracijos metu), paspauskite ir pasirinkite meniu kategoriją „Bilietai/pirkimo istorija“.
3. Pasirinkite atšauktą/nukeltą renginį ir paspauskite mygtuką „Informacija“.
4. TIKETA sistema Jus perkelia į bilietų detalizaciją, grąžinimą atliksite paspaudę mygtuką „Grąžinti visus“.
5. Suveskite vartotojo duomenis, kam bus grąžinami pinigai, patvirtinkite grąžinimą mygtuku „Grąžinti pinigus“. Pinigai bus pervesti per vieną darbo dieną į nurodytą atsiskaitomąją sąskaitą.
6. Jeigu kyla nesklandumų gražinant bilietus savo paskyroje, rašykite mums el. paštu info@tiketa.lt, nurodydami savo bilietų numerį (-ius), vardą, pavardę ir banko sąskaitos numerį. Pinigus už bilietus gražinsime į jūsų nurodytą banko sąskaitą per 7 darbo dienas nuo duomenų pateikimo.
Jeigu turite klausimų, kreipkitės el. paštu info@tiketa.lt arba telefonu +370 5 219 56 34 (darbo dienomis I – IV nuo 8.00 iki 17.00 val., V nuo 8.00 iki 16.00 val.).
Daugiau informacijos: https://www.tiketa.lt/LT/FAQ

Trys scenos divos – Rūta Ščiogolevaitė, Vaida Genytė ir Aistė Pilvelytė – susibūrė į unikalų muzikos projektą 3D ir leidžiasi į pirmąjį bendrą koncertinį turą.
„METAS SUSITIKTI“ – trijų balsingųjų Divų programa specialiai sukurta žiemos šventėms. Pagrįstai galite tikėtis, kad šis koncertas, tarsi muzikinė pasaka, užburs ir paskandins į svaigų muzikos pasaulį, o betarpiškas ir nuotaikingas atlikėjų bendravimas užtikrins jaukią ir smagią nuotaiką.
Koncerto metu skambės tiek visų laikų geriausios šventinės dainos, tiek žinomiausi pačių atlikėjų hitai.
Bilietas į šį koncertą gali tapti nuostabiausia Kalėdų dovana artimiesiems ir puikia galimybė kokybiškai praleisti laiką su mylimiausiais.

Bilietus galite įsigyti portale TIKETA: www.tiketa.lt/LT/3d_sventinis_turas_metas_susitikti_522875

Bilieto kaina – nuo 15,20 Eur

 

Renginyje gali dalyvauti tik Galimybių pasus turintys asmenys taip pat privaloma laikytis LR SAM nustatytų sveikatos saugumo reikalavimų.

Renginio metu gali būti filmuojama fotografuojama, renginio medžiaga viešinama.

16 gruodžio | 18:00
18:00 (1h 5′)

Prienų kultūros ir laisvalaikio centras