Trukmė 60 min.

Rekomenduojamas amžius: N-10

Žongliravimas, akrobatika, kiniškas stulpas, manipuliavimas daiktais, sūpynės ir didelė humoro dozė – tai „Colokolo“ ruošiamos kavos ingredientai.

„Qahwa Noss Noss“ yra populiarios Maroko kavinės istorija, pabrėžianti nuobodulio herojų kasdienybę: ji kalba apie tą, kuris mėnesio pabaigoje išgyvena krizę, ir  kuris praleidžia dieną skaičiuodamas praeivius, taip pat ir apie kitą, kuris daug kartų šildo kavą ar tą,  kuris ateina pasidalinti savo puodeliu. Žiūrovas keliauja nuo vieno veikėjo prie kito per komiškas, poetiškas ir akrobatiškas situacijas.

Qahwa Noss Noss yra pasakojamasis cirko šou, kuriame kūnas kalba iškalbingiau nei žodžiai.

 „Colokolo“ įkurta 2013 m. Ją sudaro 8 cirko artistai, kurie praktikuoja tokias cirko disciplinas kaip kiniškas stulpas, žongliravimas, akrobatika, manipuliavimas objektais ir muzika. Remdamasis daugiadisciplininiais savo menininkų talentais, „Colokolo“ nauju ir originaliu būdu sujungia cirko meną su šokiu ir teatru bei plėtoja šiuolaikinės Maroko scenos menų tapatybę. 2013 metais trupės menininkai sukūrė savo pirmąjį jaudinantį  poezijos pasirodymą „Qahwa Noss Noss“.

PASIRODYMAS NEMOKAMAS

7 birželio | 19:00
19:00 (1h)

Prienų Laisvės aikštėje