Prienų kultūros ir laisvalaikio centre

Balandžio 24 d. 12 val.

„Drakoniuko teatras“ pristato vaikišką muzikinį spektaklį „Seno rakto istorija“.

Spektaklis skirtas 3-12 m. vaikams.

Trukmė – 50 min.

Scenarijaus autorė – Gintarė Greičienė

Muzika – Aro Žvirblio

Palėpė – paslaptingiausia namų vieta. Joje, seniai praradę savo paskirtį, miega pamiršti daiktai. Išmintingas, apdulkėjęs veidrodis, žvaigždžių liga sergantis smuikas, daugybę paslapčių slepianti spinta, šimtą metų nevartytas nuotraukų albumas – niekas nebeprisimena, kaip jie čia pateko ir nežino, ar dar kada nors ištrūks į laisvę. Bet vieną dieną palėpės ramybė sudrumsčiama – iš seno stalčiaus iškrenta raktas Numeris Du. Pažadinęs visus palėpės gyventojus, jis imasi ieškoti savo spynos. Ar nesutrukdys kiti daiktai jam siekti svajonės? Ar suras senas raktas savo spyną? Ar pavyks ją atrakinti? Kokie nuotykiai ir pavojai jo laukia?

Šis spektaklis mažuosius žiūrovus linksmins kurioziškomis situacijomis, skambiomis dainomis ir padės suprasti, kad kiekvienas, net senas surūdijęs raktas, kažkam yra svarbus ir reikalingas.

Bilieto kaina 5,5 Eur. Vaikai iki 3 m. įleidžiami nemokamai.

Bilietus galima įsigyti PORTALE Ticket Market https://www.ticketmarket.lt/lt/e/renginys/seno-rakto-istorija-prienu-kulturos-centras-bilietai-20220424

PRIENŲ KULTŪROS IR LAISVALAIKIO CENTRO KASOJE darbo dienomis – 17.00-18.00 val. ir likus valandai iki renginio pradžios.

Galima panaudoti Kultūros paso lėšas.

Renginyje rekomenduojamos medicininės veido kaukės.

24 balandžio | 12:00
12:00 (55′)

Prienų kultūros ir laisvalaikio centras