Spalio 18 d. (trečiadienį) 18.00 val. Prienų kultūros ir laisvalaikio centre

XX Tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „TAI – AŠ“

JUNGTINIS BARDŲ KONCERTAS

Jungtiniame bardų koncerte Prienuose publiką savo dainomis džiugins Lietuvos bei užsienio atlikėjai – Olegas Ditkovskis, kanadietis Len Hansen bei airė Sarah Hickey.

Olegas Ditkovskis – žinomas lietuvių aktorius, kompozitorius ir atlikėjas, dainuojamosios poezijos bardas. Dažniausiai jo atliekamų dainų tekstų autoriai – lietuvių poetai H. Radauskas, A. Jonynas, S. Geda, S. Bareikis.

Į šių metų tarptautinio koncerto sceną tradiciškai kils ir tarpkultūrinio dialogo ieškantys užsienio atlikėjai. Jau daug metų Norvegijoje gyvenantis kanadietis Len Hansen į visus pasaulio festivalius atsiveža kantri skambesio pripildytas autorines dainas. Savo geriausias dainas iš naujausios koncertinės programos pristatys ir atlikėja iš Airijos Sarah Hickey.

Tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai – aš“ šiemet švenčia 20-tąjį gimtadienį!

Tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai – aš“ rengiamas nuo 2003 m. Festivalis jau sukūrė savo legendą ir kasmet sutraukia didelį pulką autorinės dainos žanro gerbėjų. Jaukūs vakarai, prasmingi atlikėjų dainų tekstai, išradingos muzikinės kompozicijos pelno nuoširdžias klausytojų simpatijas.

„Tai – aš“ – muzikinės bendruomenės jėga, scena jauniesiems dainų ir tekstų autoriams bei atlikėjams, koncertiniai ekipažai, keliaujantys po Lietuvos miestus ir miestelius, Lietuvos ir užsienio atlikėjų pasirodymai vaikams ir ne vaikams ir jaukūs autorinės kūrybos naktinėjimai iki paryčių. Jei visa tai apie Tave, sakyk „Tai – aš!“

Bilieto kaina be nuolaidos – 5.60 Eur

Bilietams nuolaidos taikomos tik Prienų kultūros ir laisvalaikio centro kasoje:
kaina su Prieniečio kortele – 4,60 Eur
kaina PKLC mėgėjų meno kolektyvo dalyviams – 3,60 Eur
Bilietus galite įsigyti:
– TICKET MARKET portale: https://tinyurl.com/5bh27f89
– PKLC kasoje I–V – 17.00–18.00 val.
– užsisakyti el. p. bilietukasa@gmail.com

18 spalio | 18:00
18:00 (1h 30′)

Prienų kultūros ir laisvalaikio centras

ĮSIGYTI BILIETĄ