Rugsėjo 29 d. (penktadienį) 18.00 val. kviečiame Jus į Prienų kultūros ir laisvalaikio centrą, kuriame – NEMOKAMAS Mindaugo Stumbro (gitara) ir Mariaus Šinkūno (vibrafonas) koncertas „Tylos dialogai“, skirtas tarptautinei muzikos dienai paminėti.
M. Šinkūnas yra vienintelis profesionalus vibrafonininkas Lietuvoje, M. Stumbras – džiazo gitaristas, atliekantis bei kuriantis tiek džiazą, tiek šiuolaikinę muziką.
Vibrafono ir gitaros duetas – nekasdienis muzikinis reiškinys ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje. Šie instrumentai duete sukuria unikalų skambesį, praturtindami vienas kito sonoristines galimybes bei atverdami naujus garsinius klodus. Vibrafonas ir gitara įprastai yra soliniai instrumentai, tačiau jiems susitikus duete išryškėja unikalios šių dviejų instrumentų skambesio savybės.
Programoje, kurią M. Stumbro ir M. Šinkūno duetas pristatys Prienų kultūros ir laisvalaikio centre, išgirsite originalias atlikėjų kompozicijas, alsuojančias Lotynų Amerikos, flamenko ir moderniojo džiazo ritmais.
Maloniai kviečiame!

29 rugsėjo | 18:00
18:00 (1h 30′)

Prienų kultūros ir laisvalaikio centras